Оголошується набір на 2022 навчальний рік до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України

Обери професію

Служба в ЗСУ – почесний обов'язок кожного свідомого громадянина України — Вінницька обласна військова адміністрація

Вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів України приймають на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра осіб із числа цивільної молоді, військовослужбовців строкової військової служби, військовослужбовців військової служби за контрактом та здійснюють підготовку фахівців для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського складу у Збройних Силах України.

Випускники ВВНЗ та ВНП ЗВО отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

Навчання у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України надає можливість:

– здобути вищу освіту за рахунок видатків державного бюджету;

– одержати гарантоване працевлаштування;

– продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр».

У процесі навчання курсанти одержують грошове забезпечення та безкоштовно забезпечуються:

– гуртожитком;

– триразовим харчуванням;

– обмундируванням та речовим майном.

На навчання у військові заклади приймаються громадяни України, які мають повну загальну середню освіту:

1) цивільна молодь віком від 17 років до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;

2) військовослужбовці строкової військової служби, військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом;

3) військовозобов’язані віком до 30 років.

До участі в конкурсному відборі допускаються випускники на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних загальноосвітніх предметів.

Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів із конкурсних предметів (без сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання) мають: військовослужбовці, які проходять військову строкову службу; громадяни України, звільнені зі строкової військової служби віком до 30 років; військовослужбовці військової служби за контрактом.

Усі вступники обов’язково складають такі вступні випробування: психологічне обстеження; оцінка рівня фізичної підготовки; медичний огляд військово-лікарською комісією.

Якщо Ви вирішили своє майбутнє пов’язати з військовими спеціальностями, за детальною інформацією звертайтесь до Третього відділу Прилуцького РТЦК та СП.

Адреса: смт. Варва, вул. Зарічна, 70; тел.: 2-12-62; 0663502582.