Знай наших!

Найсильнішими були озерянці

kopiya-20161002_151358

 

Так, саме футбольна команда Озерян, котра представляла це село в розіграші кубку області серед сільських колективів, виявилася найсильнішою з-поміж 12 футбольних колективів, котрі взяли участь у турнірі.

А розпочалися ігри ще в липні. Тоді ми зустрілися у чвертьфіналі з футболістами зі Срібного й перемогли сусідів, ввійшовши до півфіналу. В ньому доля нас звела з талалаївським колективом. І тут озерянці були сильнішими, виборовши собі путівку до фіналу.

Не буде перебільшенням сказати, що озерянській „Ниві” за 30 років її існування траплялися сильні суперники, і вона з честю виходила з поєдинку. Ось і тепер у фіналі нам дістався серйозний суперник, переможець І зони – ФК „Березна”. До речі, цей колектив віддавна славився злагодженою грою, має добрі футбольні традиції. Він представляв Менський район. Саме село Березна чимале, де мешкає п’ять з половиною тисяч населення.

Першу зустріч ми провели вдома. Гра була дуже напруженою. І все ж таки витримали натиск гостей, зберегли свої ворота недоторканими, хоча, на жаль, й самі не змогли взяти ворота суперника. Наступною була гра в гостях – у березненських футболістів.

Як і в попередній зустрічі, вона складалася непросто. Господарі намагалися будь-що взяти штурмом наші ворота. Але це їм не вдавалося. Озерянці організувалися і навіть першими забили гол, адже на перемогу були налаштовані з самого початку гри.

Далі господарі зрівняли рахунок. І все ж результат матчу перевершив навіть наші власні сподівання. Голи забили Віталій Коваленко, два – Вадим Бурляй, інші три – Сергій Яговий, Олександр Шевченко та Сергій Аненко. Відтак ми здобули таку важливу перемогу і вибороли Кубок.

На урочистостях його нам вручив голова обласної федерації з футболу Ігор Конашевич, а також золоті медалі. Кращим гравцем визнано Вадима Бурляя. Він теж нагороджений.

Подяки отримали спонсор – директор СТОВ „Дружба-Нова” Ігор Макуха, Озерянський сільський голова Сергій Дмитренко та начальник команди – автор цих рядків.

Велику допомогу команді надала „Дружба-Нова”, забезпечуючи гравців транспортом і фінансуючи поїздки. За це щира вдячність.

А. БОРСУК, начальник команди „Нива”