Знай наших!

«ТЕРПСИХОРА  ОБ’ЄДНУЄ  ТАЛАНТИ»

Вперше на Чер­нігів­щині відбувся обласний фестиваль хореографічного мистецтва «Терпсихора об’єднує таланти». В Літньому театрі Центрального парку культури та відпочинку м. Чернігова протягом 13-14 травня відбувалося величне, святкове, потужне мистецьке дійство. Його величність Танець знову об’єднав всі напрямки та стилі хореографічного мистецтва.

Цей творчий проект набув великого розмаху та популярності серед районів та міст Чернігівщини, зібравши під своє крило 240 танцювальних колективів, а це аж 2800 танцюристів.

Відвідали фестиваль і наші земляки – учасники зразкового аматорського дитячого хореографічного колективу «Веселка» Журавського будинку культури.

Вдалий виступ молодшої групи приємно вразив журі конкурсу, і дітвора повернулася додому з купою позитивних емоцій та почесним I місцем (у номінації народна хореографія). Колектив старшої групи достойно виборов II місце (у номінації сучасний танець).

Щиро вітаємо учасників «Веселки» з перемогами та бажаємо нових, творчих злетів, наснаги і завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій.

Висловлюємо щиру подяку керівнику ко­лективу – Світлані Воло­димирівні Набок за багаторічну натхненну працю, високий професіоналізм та любов до танцю, яку вона прищеплює дітям змалку. Зичимо творчої наснаги та подальших гучних перемог вихованців.

Також сердечно дяку­є­мо керівництву ТОВ «Жу­рав­ка», зокрема директору Віктору Сте­пановичу Свинару за надійну підтримку.

О. МИКИТЧЕНКО,
художній керівник Журавського СБК