Знай наших!

У ТРІЙЦІ КРАЩИХ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

З метою удосконалення форм і методів туристсько-краєзнавчої роботи, стимулювання розвитку різних напрямів краєзнавства та видів спортивного туризму серед учнівської молоді на Всеукраїнському рівні проходять різноманітні конкурси та змагання туристсько-краєзнавчого та туристсько-спортивного спрямування.

В одному з таких конкурсів взяли участь вихованці туристсько-краєзнавчого клубу «Ніка» Варвинського районного Будинку школярів під керівництвом очільника гуртка-методиста О.Л. Прими.

Для участі у Всеукраїнському конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» вихованці гуртка побували у туристсько-краєзнавчій експедиції Київщиною. Було проведено пішохідний маршрут ІІІ ступеня складності, учні подолали 82 км.

За результатами експедиції було підготовлено звіт з історичного краєзнавства «Про що мовчать ДОТи (Оборона Києва)». Матеріали були представлені на обласний тур Всеукраїнської експедиції, де вихованці клубу здобули І місце.

Як переможці обласного туру, наші юні туристи-краєзнавці взяли участь у заключному Всеукраїнському турі експедиції. На підставі висновків журі Всеукраїнського туру вихованці «Ніки» зайняли ІІІ місце (Наказ Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді № 21-А від 27.02.2017 року). Вітаємо вихованців і їх наставника з гідним визнанням їх роботи, зичимо нових яскравих перемог.

Н. Павлова,
директор районного Будинку школярів
Фото О. Прими.