Знай наших!

„БРИГАНТИНА” – ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКУ УКРАЇНИ!

8n1t_i4amp4

3-5 березня 2017 р. в м. Полтава проходив Кубок Ук­ра­їни серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Цьогоріч він зібрав 15 команд з Дніпропетровської, До­нецької, Київської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Тер­но­пільської, Харківсь­кої, Херсон­ської, Чернігівської областей та м. Київ.

Команда юнаків (до 15 років) „Бригантина” Варвинської ЗОШ І-ІІІ ст. виступала на таких змаганнях і минулого року, виборовши в загальному заліку „бронзу”.

На Кубку України цього року бригантинівці були представлені чотирма учасниками, які виступали і торік та двома дебютантами (учасники 2005 року народження) і, до речі, без запасних спортсменів. Пізніше виявилось, що тільки наша команда мала двох учасників 2005 р.н., а в решти команд – таких було по одному.

Перший вид змагань – особиста командна дистанція, проходила в спорткомплексі смт. Розсошенці. Переможницею серед 60 дівчат стала Дарина Циб, в хлопців такого успіху небуло. В командному заліку вийшли на 5 місце.

Все визначала командна дистанція, яка була пріоритетною.

Наступного дня ми стартували під четвертим стартовим номером в спортзалі школи №15 і показали ІІ результат з 15-и команд.

За підсумками двох видів змагань вийшли на І місце.

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях здобули Олександр Кузьменко, Назар Хоменко, Єлизавета Бєлікова, Олена Бєлікова, Марія Целіщева та Дарина Циб.

Нашій участі у цих змаганнях, як і у попередніх обласних, сприяв відділ молоді та спорту Варвинської РДА (фінансування з райбюджету).

Також ми вдячні всім друзям турклубу „Бригантина”, які завжди підтримують нас.

Юні друзі, які ще не визначились із своїми вподобаннями, кидайте комп’ютери, планшети і приходьте на заняття турклубу „Бригантина”. Ви не пошкодуєте, але лінощі доведеться залишити вдома.