Журавчани знову повернулись з перемогою

Знай наших!

Вже другий рік поспіль в Чернігові проводиться обласний фестиваль- конкурс хореографічного мистецтва “Терпсихора об’єднує таланти”. Цьо­горіч в Обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм протягом 12-13 травня відбувалося величне та потужне мистецьке дійство. Його Величність Танець знову об’єднав всі напрямки та стилі хореографічного мистецтва і зібрав під своє крило танцювальні колективи з усіх куточків Чернігівщини. Велика кількість учасників мали можливість продемонструвати свої творчі досягнення, виконавську майстерність, оригінальність.

Маленькі журавчани – учасники зразкового аматорського дитя­чого хореографічного колективу «Веселка» Журавського будинку культури також брали участь у фестивалі. Продемонструвавши поважному журі високий рівень підготовки, учасники у своїй віковій категорії були нагороджені дипломом за зайняте І місце у номінації «Народна хореографія» (танець «Дівочі загравання»). Не менш вдалим був виступ у номінації «Вільна танцювальна категорія» (танець «Олівці–малівці»), де учасники нашої «Веселки» достойно здобули другу сходинку на п’єдесталі переможців.

Керівника хореографічного колективу Світлану Володимирівну Набок нагородили Подякою за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, за професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість, творче ставлення до роботи, ентузіазм та доброзичливість.

Щиро вітаємо нашу талановиту молодь і їх керівника з перемогами, бажаємо нових творчих злетів та наснаги, завзятості і неповторних, колоритних виступів, а ще – подальших гучних перемог.

Висловлюємо велику подяку ТОВ «Журавка» і його директору Віктору Степановичу Свинару та начальнику відділу освіти Варвинської РДА Володимиру Євгеновичу Кутовому за надання транспорту та організацію харчування учасників.

О. Микитченко, художній керівник будинку культури с. Журавка