З думкою прикрасити  рідне селище

IMG_0253Днями відбулося відкриття куба, встановленого на в’їзді у Варву зі сторони Журавки. На його шести сторонах зображені краєвиди Варви. Тут і храм Різдва Пресвятої Богородиці, і знак нафтовикам, і пам’ятний знак ліквідаторам Чорнобильської АЕС, зимова і літня природа селища.

Зі своїм задумом Варвинський селищний голова В.В. Саверська-Лихошва звернулася до вчителів образотворчого мистецтва райцентрівських школи і гімназії Оксани Фесенко і Алли Чернецької, а ті в свою чергу залучили до роботи талановиту молодь.

Над створенням куба також працювали працівники комунального підприємства і загону благоустрою на чолі з майстром Юлією Бобошко  – вони встановили куб, працівники Гнідинцівського ГПЗ зробили арку, а Галина Нестеренко зобразила план Варви. Очільниця селища подякувала усім за роботу і наголосила, що подібні акції, реалізовані спільними зусиллями, робляться з думкою, щоб Варва стала кращою.

Голова селища вручила грамоти селищної ради десятикласницям Варвинської ЗОШ, які взяли участь в розмальовуванні куба. Зокрема, їх отримали Інна Дончак, Влада Курганська, Ліна Кисіль і Жанна Звягіна. А гімназистки-десятикласниці Вікторія Малига і Анастасія Єременко отримали грамоти на лінійці в рідній альма-матері.

Н. ПАЛЯНИЦЯ, фото автора