ЯСКРАВА ДИТИНА УКРАЇНИ

Знай наших!

За підтримки Адміністрації Президента України, на виконання доручення голови облдержадміністрації, у рамках Міжнародного фестивалю Sanremo Junior 20-22 грудня 2017 року у Чернігові, в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г. Шевченка, проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».

Від нашого району для участі у гала-концерті, пройшовши два етапи відбіркових конкурсів (також відбувалися у Чернігові) компетентною оглядовою комісією, до складу якої входили Народний артист України, український поет, автор сотень відомих пісень Юрій Рибчинський, Народний артист України, співак і композитор Тарас Петриненко, українська співачка, композитор, викладач ILLARIA, український музичний продюсер Національного відбору на «Євробачення-2018», вокальних загальнонаціональних проектів «Голос країни» і «Голос Діти» на 1+1, співак і композитор Руслан Квінта та інші провідні виконавці та музичні діячі, було визначено учасницю художньої самодіяльності Варвинського районного будинку культури, ученицю 6 класу Варвинської ЗОШ 1-ІІІ ст. Діану Константінову (11р.)

У заключному етапі фестивалю взяли участь 28 учасників в трьох вікових категоріях з усіх районів та міст області. Після яскравого, вражаючого виступу Діани з піснею «Amore a Prima Vista» (сл. та муз. S. Moliani, O .Vanoni), який, до речі, активно і голосно супроводжувала група підтримки, що прибула з Варви, зі школи, де навчається Діана, компетентне журі визначилося і нагородило нашу конкурсантку спеціальним призом – Дипломом від Представника Президента у Верховній Раді України Ірини Луценко. Це дуже висока і почесна нагорода на творчому конкурсі подібного рівня. А музичний електронний синтезатор «ЯМАХА» та квіти Діанка приймала з рук голови журі народного депутата України Сергія Березенка.

Працівники відділу культури РДА та його структурних підрозділів сердечно вітають з цим успіхом Діану та її батьків, які докладають чимало уваги, часу, зусиль та матеріальних витрат на розвиток творчих здібностей своєї обдарованої доньки.

Участь у подібному конкурсі – це шанс талановитим дітям разом з професійними педагогами усвідомити та розкрити свої здібності. На жаль, не кожна родина сьогодні має можливість, крім основної освіти, здобути ще й якісну музичну.

Переконаний, що саме такі талановиті діти, як наша Діана Константінова, творять європейське майбутнє України. Сьогоднішні діти-переможці завтра стануть професійними співаками та музикантами, які з гордістю представлятимуть нашу країну на європейській сцені.

Подальших успіхів та творчих перемог, маленька зірочко на ім’я Діана!

Р. Бузикевич,
начальник відділу культури та туризму,

творчий колектив РБК