Відгомін свята

Відлунали вальси випускні

Як же мріяли вони про цей день, коли нарешті одягнуть омріяну сукню, зроблять зачіску, отримають атестати і станцюють випускний вальс, який так старанно розучували.

І ось все здійснилося минулої неділі. 41 гімназист назавжди залишив стіни рідної альма-матері.

У цей по-справжньому святковий день навіть сонце світило по-особливому. Під час святкової ходи вулицями селища на обличчях випускників сяяли посмішки. Спершу вони на чолі з класними керівниками Світланою Бурляй та Тетяною Луценко відправилися до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де священик провів святкову службу на їх честь і благословив на нове доросле життя, а далі попрямували до районного будинку культури, де, власне, і відбулися урочистості.

Зі сцени РБК мудре напутнє слово їм сказали директор гімназії, перші вчителі, класні керівники та батьки. Сльози радості і смутку бриніли на обличчях батьків, коли їх дітям вручали атестати про повну загальну середню освіту. Цьогоріч з гордістю приймали свої заслужені «золоті» медалі Євген Петренко, Олександра Кузьмич і Юлія Максимюк. Зі «срібним» результатом закінчила навчання Катерина Ренжеренко.

Організатори свята тепло та щиро розповіли про кожного, хто цього вечора вступав у доросле життя. Самі випускники не залишились пасивними глядачами – вони підготували чимало цікавих номерів у святковій програмі. А потім був бал і зустріч світанку. Для кожного випускника вони – перші і єдині в житті. Сподіваємося, вони їм згодом пригадаються якнайкраще. А попереду – доросле життя, яке починається зі вступу до навчальних закладів за обраними спеціальностями. Хтось, можливо, одразу піде працювати. Головне – щоб їм вдалося все омріяне!

Текст і фото Н. ПАЛЯНИЦІ