ВІД ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ СЕРЦЯМ ХОРОБРИМ

IMG_0642
Складні часи переживає Україна. Важко зараз усім. Але найважче тим воїнам, котрі стали на захист рідної землі, і знаходяться в зоні АТО. Звичайно, їм потрібна наша підтримка і матеріальна, і моральна. Тому учні райгімназії вирішили допомогти нашим захисникам відчути Новорічні свята. Оскільки вони ще з дитинства у нас асоціюються із солодощами, тому гімназисти передали солдатам печиво, цукерки, торти, пиріжки, джеми і інші смаколики, тим паче, що знаємо з перших вуст: хлопцям бракує солоденького.
У кімнаті школярів, куди діти зносили свої гостинці, надзвичайно приємний запах домашнього печива пробивався навіть через щільно запаковані ящички і пакунки. А вдома навіть найдосвідченіші газдині переживали, аби їхнє печиво вдалося: було на вигляд гарним і якнайсмачнішим. Хто не зміг щось спекти – купив солодощі в магазині, передав варення чи щось інше.
Головна мета цієї акції – дати можливість солдатам, захисникам Вітчизни, відчути радість і родинне тепло, зігріти любов’ю й турботою наших мужніх воїнів. Гімназисти також підготували для військовиків листи, обереги, вітальні листівки, книжечки-саморобки. Упевнені, що такі подарунки з особливою любов’ю зігріватимуть наших захисників і стануть часткою подяки воїнам від дітлахів, створять, бодай, на коротку мить святковий настрій бійцям у суворих умовах війни.
Дітвора ж була щаслива від того, що долучилася до такої важливої справи. Звичайно, прикро, що наші діти знають такі слова, як мобілізація, АТО, але радує серце те, що вони хочуть вкласти свою частку для захисту рідної землі, рідної неньки-України.

Текст і фото Н. ПАЛЯНИЦІ