ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2022 РОКУ. Не прогавте!

Свіжий номер нашої газети цього разу у Варву прибув навіть раніше очікуваного, у четвер.  Його розворот   прикрашає  допис про черговий виїзд варвинських волонтерів до воїнів, на палаючий у війні схід. Вони надихають всіх нас своєю стійкістю й оптимізмом і вкотре  закликають гуртуватися на поміч Збройним силам України.

Як завжди, газета подає інформацію із життя громади, корисні роз’яснення, приватні оголошення.

Це наш 23-ий номер з початку року і вже 15-ий за цей надскладний період війни в країні. Ми знову виходимо в кольорі, відновили 8 сторінок, “Укрпошта” обіцяє поновити регулярну доставку видань.

ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТИ НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2022 РОКУ. Вартість передплати на півріччя – 153 грн 14 коп (з поштовими витратами). Приймаємо квитанції на традиційний розіграш грошових призів для передплатників – їх можна передати листоношею, вайбером, електронкою або надати особисто у приміщенні редакції.

З пи­тань пе­редплати звертайтеся до працівників стаціонарних і пересувних відділень “Укр­­­­пошти”, передплатити газету можна на сайті “Укрпошти”

https://peredplata.ukrposhta.ua/

Якщо не маєте змоги отримувати друковану  газету поштою, її можна придбати у магазинах у Варві: В. Рептюха по вул Шевченка, родини Небратів  – у мікрорайоні “Нафтовик”, вул. Миру, у агромагазині “Садиба” – вул. Шевченка. Вартість примірника – 6 грн.

Електронну версію газети можна замовити, надіславши  заявку на скриньку  varvaslovo@gmail.com

Шановні читачі!  Щоб у скрутні часи війни в країні найближча кожному варвинцю друкована газета збереглася, будь ласка, підтримайте нас передплатою на  ІІ півріччя 2022-го року.