ТАКИЙ ПОРЯДОК ГОЛОСУВАННЯ

24 грудня – вибори  до Варвинської ОТГ

Відповідним законом встановлено порядок голосування на виборах депутатів до місцевих рад та очільників місцевих громад. Про нього виборцям нагадує на порозі виборів депутатів та голови Варвинської ОТГ голова селищної виборчої комісії Ніна СОПІЛКО:

Як уже повідомлялося, згадані вибори відбудуться 24 грудня ц.р. Їх початок о 8 і закінчення о 20 год.

Діятимуть шість виборчих дільниць: три у селищі – РБК, райгімназія, середня школа, дві у селах – Леляки та Калиновиця, одна спецдільниця – в ЦРЛ.

Голосування проводиться в такому порядку. Кожен виборець, бажаючий проголосувати, повинен прийти на виборчу дільницю особисто, маючи при собі паспорт чи документ, що його замінює (тимчасове посвідчення громадянина України).

Виборець отримує виборчий бюлетень, який складається з двох частин. Перша – відривний талон, де зазначені порядковий номер виборця, за яким він занесений до списку виборців на відповідній дільниці, підпис виборця про отримання ним бюлетеня та прізвище, ініціали й підпис члена дільничної комісії, котрий видає виборчі бюлетені. Друга – безпосередньо сам бюлетень, де зазначені номер виборчого округу, номер дільниці, прізвища та дані про кандидатів у депутати.

Аналогічний бюлетень і на кандидатів на посаду селищного голови.

Стосовно того, який бюлетень слід вважати недійсним. Це коли по ньому неможливо визначити волю виборця.

Дільнична виборча комісія після закінчення голосування підбиває підсумки голосування і передає документи Варвинській селищній виборчій комісії, яка не пізніше, як на 5-ий день після встановлення результатів виборів, оприлюднює повідомлення про підсумки голосування та результати виборів.