Свіжа преса прибуде у Варву у п`ятницю

До уваги читачів друкованого “Слова Варвинщини”

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ ВІД УКРПОШТИ. НАША ГАЗЕТА ЗА 12 ТРАВНЯ ПОТРАПИТЬ У ВАРВУ У СУБОТУ, 14-ГО. ЯК ПОЯСНЮЮТЬ ОБЛАСНІ ПОШТОВИКИ, ЧЕРЕЗ НЕМОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ І ВІДПРАВЛЯТИ ТРАНСПОРТ У КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ ТА ЧЕРЕЗ СКОРОЧЕННЯ МАРШРУТІВ ЗАДЛЯ ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО ВОНИ НЕ ЗМОГЛИ ВЧАСНО ПОСОРТУВАТИ ПРЕСУ І ВІДПРАВИТИ ЇЇ НА ВІДДІЛЕННЯ У РАЙОНАХ.

ЦЬОГО ТИЖНЯ НАШУ ГАЗЕТУ ОЧІКУЙТЕ У СУБОТУ. НА НАСТУПНИЙ – ОБІЦЯЮТЬ ВІДПРАЦЮВАТИ ОПТИМАЛЬНІШИЙ ГРАФІК ДОСТАВКИ ПОШТИ.

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ПЕРЕДПЛАТНИКАМ І ПРОСИМО ПОСТАВИТИСЯ ДО СИТУАЦІЇ З РОЗУМІННЯМ. НА ЖАЛЬ, ВІЙНА ВНОСИТЬ СВОЇ КОРЕКТИВИ У РОБОТУ І ЖИТТЯ КОЖНОГО.

Цього тижня свіжий номер нашої газети у Варву прибуде у п’ятницю. Такий наразі графік руху транспорту “Укрпошти”. Це наш 18-ий номер з початку року і вже 10-ий за цей надскладний період війни в країні. Коли внаслідок російської агресії Чернігів був відрізаний від решти області і зазнав значних руйнувань, наша газета друкувалася у Прилуках і стала єдиною в області, яка забезпечувала щотижневий вихід.  Починаючи з 11 травня,  чернігівським видавництвом “Десна” поновлено  друк преси, тож ми знову – у кольорі, попри фінансову скруту, намагаємося відновити попередні обсяги газети. 

“Укрпошта” обіцяє поновити регулярну доставку видань: у відділення Варви і Журавки та більші  села  кореспонденція доставлятиметься щотижня, у малі – на жаль, поки що двічі на місяць. 

Якщо ви не встигли оформити піврічну чи річну передплату, до 20 числа щомісяця можна передплатити нашу газе­ту на подальші місяці 2022 року. З пи­тань пе­редплати звертайтеся до працівників стаціонарних і пересувних відділень “Укр­­­­пошти”, передплатити газету можна на сайті “Укрпошти”

https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&product_id=93248&search=%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE+%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B8&type=regions&code=500000024

Шановні читачі! Щоб у скрутні часи війни в країні найближча кожному варвинцю друкована газета збереглася, будь ласка, підтримайте нас передплатою на червень і ІІ півріччя 2022-го року.