Слава українським воїнам!

6 грудня – День Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України, учасники АТО, ООС та ветерани війни!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних сил України, який відзначається 6 груд­ня. Саме цього дня 1993 року Вер­ховна Рада ухвалила Закон “Про Зброй­ні сили України”. 6 грудня – це день пам’яті тисяч сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю та суверенність нашої держави.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. І цим виправдовують довіру громадян до своїх захисників.

Саме на боєздатні Збройні сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про мир, процвітання країни та її славу! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє військо, яке гордо відстоювало право на недоторканність та незалежність держави від будь-якого загарбника!

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо матерям, які виховали синів, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій боронять нашу землю!

Шановні військові, сердечно вітаю вас зі святом, бажаю не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня підносять до Бога свої молитви за вас!

Бажаю вам та вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Вітчизні.
Слава Україні! Слава її Збройним силам!

З повагою військовий комісар Варвинського РТЦК та СП
підполковник С. ЮРЧЕНКО

На фото: варвинські воїни АТО/ООС Юрій БОРСУК, Олександр ЛИТКА, Володимир КРАСНОВИД, Олександр КЛИМЕНКО і Олександр РІПА, Сергій ЗАХАРОВ, Роман ЯРЧЕНКО, Валерій ЧАЛЕНКО і Олег ПУЗІК під час святкових заходів у селищі.