Розслаблятися зарано, світломаскування важливе!

Нагадує мешканцям області, чимала частина якої пережила російські авіанальоти, артобстріли та окупацію, начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус у ранковому відеозверненні 2 травня.  Він закликає жителів області до пильності і світломаскування:

«Незважаючи на відносний спокій, який є сьогодні в Чернігові та області, хочу застерегти: треба дотримуватися світломаскування і пам’ятати про те, що над Україною літають ракети, на кордоні на території Чернігівщини постійно ведуться провокативні обстріли москальською мразотою, також застосовується розвідувальна авіація, безпілотні літальні апарати і літаки ворога», – сказав начальник ОВА.

Війна на сході і півдні країни триває, ворог не полишає своїх планів  і щодо інших регіонів, тероризує всі без виключення області рекетною загрозою, тому нагадуємо правила світломаскування.

Аби не допомагати ворогу орієнтуватися у населених пунктах, треба дотримуватись двох режимів світломаскування – часткового і повного. Перший діє під час комендантської години: вікна  домівок треба завішувати гардинами, ковдрами або спеціальними плівками, аби світло не пробивалось, вимикати вуличне освітлення.

Повний режим діє у разі повітряної тривоги. Він означає, що потрібно вимикати абсолютно всі джерела світла. Також треба не забувати вимикати світло і в під’їздах.

Джерело: https://t.me/chernigivskaODA

 

Матеріал підготовлено за підтримки Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ).