НАДІЯ ЛИТВИНЕНКО – ВИНЯТОК ІЗ КІЛЬКОХ ПРАВИЛ

6 вересня відзначено День підприємця

Підприємці, як і дівчата у відомій простенькій пісеньці, бувають різні: хтось намутив-нацупив і з того стартонув у бізнесі, іншого продвинуті тата-мами попихають у …люди, а хтось упертою працею, крок за кроком вибудовує власну справу, щоб і вижити, і гідно жити. Якщо ж останнє співпадає з улюбленим заняттям, у якому ти – майстер, профі і ас, ось це, певно, і є справжнім підприємницьким щастям – сам собі господар, совість чиста, клієнтам завжди радий і їх надихаєш розвиватися.

Надія Василівна ЛИТВИНЕНКО, до якої напередодні підприємницького свята мало не за руку привела фотокора А.О. Лисобикова, багаторічна очільниця клубу сімейного спілкування при Варвинському будинку культури, активістка ради ветеранів і просто чудова, душевна жінка, таки виняток з багатьох правил. Це така трудівниця, оптимістка, уважна до кожного відвідувача, тепло відгукувалася про подругу-підприємицю Алла Олексіївна.

«Стартонула» пані Надія із нині відомим варвинським магазинчиком для рукодільниць «Клубок», що на місцевому ринку, вже в елегантному, передпенсійному віці. І починала дійсно з клубочка для плетива, з бісеру чи ниток для вишивання, із ремонту одягу і пошиття постільної білизни – за швацькою машинкою до пізньої ночі.

Всього було за ці майже десяток літ самозайнятості – нерви, сльози, страх, а чи вийде. Але завдяки оптимізму, добрій впертості, вмінню знаходити спільну мову з людьми, підтримці родини і друзів все вийшло. Тепер й іншим Надія Василівна радить: не бійтеся починати власну справу, і вік та безгрошів’я тут не завада…

Більше про героїню розповіді читайте  у друкованій газеті №37 від 8 вересня. Придбати свіжу газету можна у магазинах В. Рептюха по вул. Шевченка та родини Небратів у м-ні “Нафтовик” – щодня, в редакції газети – у робочі дні. Приєднатися до числа передплатників можна до 20 числа щомісяця, звернувшись до поштарів, або замовити електронну версію за адресою varvaslovo@gmail.com.

This slideshow requires JavaScript.

На світлинах – Надія Литвиненко з подругами Марією Гладченко і Аллою Лисобиковою.

Текст і фото Є. Зими