НА БОЖУ СПРАВУ

Усім миром.

Дорогі земляки! Допоможіть завершити ремонт покрівлі Свято-Миколаївської церкви у Дащенках – відбудованої православної святині і окраси нашої Варвинщини.

Ми йдемо до храму з найпотаємнішим. Ми йдемо з надією і проханням до Господа. Церква завжди відкрита для всіх, вона зустрічає нас зі щирою молитвою, підтримує і у радості, і у печалі.

Свято-Миколаївська церква у Дащенках красива, дерев`яна, із позолоченими куполами, є не тільки окрасою села. Це розрада душі для багатьох вірян Варвинщини.

Під час будівництва храму не було підбито стелю в куполі, тому з часом вона почала протікати.

Нещодавно з великими зусиллями встановлені дерев’яні та металеві риштування висотою 14 метрів для проведення робіт. Кошти на ремонт – 50 тисяч гривень, надано підприємством «Дружба-Нова» (Кернел) та БФ «Разом з Кернел», але їх не вистачає, щоб закінчити необхідні роботи.

За ці кошти утеплено та підбито стелю у куполі, однак залишилося виконати штукатурні роботи, на які, за приблизними підрахунками, необхідно ще 50 тисяч гривень. Є навіть майстер, готовий виконати таку непросту роботу. Нагальність полягає і в тому, що час повертати власнику будівельні риштування.

Тож звертаємося за посильною поміччю до всіх небайдужих людей. Нині ми живемо у нелегкі часи, зате тим ціннішою буде перед Богом Ваша пожертва, навіть невелика. Сьогодні прийшов час усім нам долучитися до збереження та підтримки цього духовного джерела.

Шановні земляки! Звертаємось до усіх вас за допомогою у завершенні ремонту покрівлі нашої церкви. І нехай Господь Бог у вашій щедрості благословить ваші родини!

Кошти можна переказувати на картку Приватбанку 4149 4991 2151 0141 (картка на ім`я скарбника церкви Шведюк С. І.)

Телефон для довідок – 099 6228995 (матушка Любов)

Настоятель Свято-Мико­лаїв­сь­­кої церкви села Дащенки отець Віктор та прихожани храму