НА БЛОКПОСТАХ – НЕ БИКУВАТИ!

На всіх в'їздах до Шепетівки вже стоять блокпости. Як правильно їх  перетинати? — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)

Певно, після семи днів кривавої війни вже небагато знайдеться таких і серед мешканців Варвинщини, хто несерйозно сприймає нові умови життя – під загрозою бомбардувань, руху ворожих сил, з жорсткою комендантською годиною і забороною руху поміж населеними пунктами без нагальної потреби.

Контроль ключових шляхів у громаді здійснюють 5 блокпостів, на яких  чергують чоловіки-добровольці, готові пильнувати безпеку своїх населених пунктів.  Патріотичний підйом покликав у місцеву самооборону вже сотні охочих. Селищна рада, волонтери, небайдужі варвинці допомагають облаштувати й укріпити пости, забезпечують гарячими напоями і харчуванням.

Чергувати у зимових умовах, під відкритим небом і у темряві, в постійному напруженні  – то справа непроста і небезпечна. Тому  нагадуємо правила перетину блокпостів, аби кожен автомобіліст, кому довелося виїздити на шляхи у такі складні часи, минав їх з найменшими проблемами і собі, і черговим.

 Правила перетину блокпоста:

– Перед блокпостом треба зменшити швидкість автомобіля.

– Завчасно підготувати документи для перевірки.

– Вимкнути фари, увімкнути «аварійку».

– Не вести відеозйомку та не виходити з авто без дозволу.

– Чітко відповідати на запитання військових.

– Відкрити багажник на вимогу.

– Не заходити за спини військових чи поліцейських, коли вони оглядають машину.

– Після дозволу продовжити рух не набирати різко швидкість.

І головне – проходячи контроль, поводьтеся спокійно, без грубощів і нервів, з повагою до тих, хто несе нині непросту службу на блокпостах.

Є. Зима,

ілюстрація з відкритих джерел.