«МОЇ РОКИ – МОЄ БАГАТСТВО»

Відгомін свята

“Літа на осінь повернули…” – співається в пісні. Й, напевно, невипадково після народження, юності, зрілих років, старість за ними бачиться саме як осінь по колу пір року, що супроводжують покоління людей. Саме восени, 1 жовтня, відзначається Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана. Тож напередодні 30 ве­ресня, в світлому і затишному приміщенні районної ради ветеранів вже традиційно для людей такого “осіннього” віку організували святковий захід «Мої роки – моє багатство», приурочений до цієї дати.

Сюди зійшлися люди різних професій, за плечима яких десятиліття невтомної праці, і про кожного з них можна написати оповідання чи повість. Нині всі вони на заслуженому відпочинку, проте залишаються молодими душею, оптимістами, займаються справами, на які раніше у них не вистачало часу – відвідують гуртки при райраді ветеранів «Чарівна нитка», «Бісерне сяйво», співають, їздять на екскурсії, допомагають воїнам української армії, які воюють на сході країни, радіють кожному прожитому дню.

Вітаючи присутніх, селищний голова Валентина Саверська-Ли­хо­ш­­ва наголосила, що це, власне, свято, на якому є нагода згадати минуле, поділитися радостями й турботами, а також побажала усім довгого життя, здоров’я й оптимізму.

Вітальну програму для активістів ветеранського руху організували і задушевно провели голова та відповідальний секретар райради ветеранів Марія Качаєва та Алла Лисобикова. Вони ніби повертали гостей свята в періоди їхньої трудової біографії, молодості. «Осінь життя, як і осінь року, треба зустрічати з посмішкою, – говорили ведучі. – Вона неминуча, тож потрібно зробити все, щоб осінь життя була золотою. А для цього треба постійно знаходити для себе джерела оптимізму, радіти кожному прожитому дню».

Веселими та жвавими мело­дія­ми додав присутнім святкового настрою ансамбль «Чер­­вона калина», що діє при ветеранській організації. Звучала жива самобутня українська пісня. Співали артисти, співали разом із ними і всі присутні в залі. Відчувалося піднесене єднання сердець і помислів.

Текст і фото Наталії ПАЛЯНИЦІ

This slideshow requires JavaScript.