МИНУЛА ДОБА В ГРОМАДІ, 3.03.

За інформацією селищної ради, минула доба (станом на 3.03.) безпосередньо в самій громаді була  відносно спокійною – крім оголошення тривоги вдень, надзвичайних ситуацій не було. На численні скарги варвинців буде вжито заходів для підсилення сигналу сирени, що вмикається у центрі Варви.

  • Складна ситуація на обороні території Прилуцького району, інформація щодо постраждалих у ході бойових дій уточнюється.
  • Блокпости на ключових шляхах громади діють, відлагоджено чергування. Їх головна місія – інформувати військових і місцеву громаду про надзвичайні ситуації, пересування техніки тощо. Селищна рада просить всіх з розумінням ставитися до непростої роботи чергових, не створювати конфліктних ситуацій, дотримуватися правил перетину блокпостів.
  • У населених пунктах протягом комендантської години (18.00-6.00) чергують патрулі. Протягом доби все було спокійно, за виключенням окремих випадків за участю нетверезих громадян.
  • Триває збір допомоги для прилуцької тероборони (відвантаження 4.03., у п`ятницю), продуктів харчування вже достатньо, бракує медикаментів і перев’язувальних матеріалів, тож селищна рада і волонтери у приміщенні телекому звертаються до мешканців громади за допомогою.

Зберігаймо спокій  і витримку, робімо кожен свою справу на підтримку наших воїнів і забезпечення безпеки громади – просять усіх варвинців місцева влада, захисники і волонтери.