МАСКИ – МЕДИКАМ І ВОЇНАМ

Усім миром

Екcтремальні умови виживання – чи то війна, чи загроза вірусу – як нині, завжди яскраво, ніби лакмус,  проявляють і тих, хто ниє та скаржиться, і тих, хто намагається за будь-яких умов робити все, що може, і допомагати іншим.

Узявшись збирати допомогу медикам на придбання засобів індивідуального захисту – масок, респіраторів, костюмів тощо, відома місцева волонтерка Оксана Лукавенко сповна відчула, який нині дефіцит і дорожнеча на таку продукцію. Замовивши все, що знайшла, добула із власних запасів і сувій марлі. З колегою по музшколі Анною Гріхно розкроїли,  а далі  швидко знайшла через соцмережу добровольців на пошиття.

Підсобили у цьому заступник селищного голови Тамара Дейнека, не пошкодувавши сил і часу на лікарняному, та варвинчанка Наталія Самарська. Вони пошили більше півтори сотні кількашарових  марлевих масок. Зі свого бавовняного  матеріалу додала таких виробів і варвинчанка Оксана Шекера.

Захисні маски передано у відділення ЦРЛ, на «швидку», у рентгенкабінет та ін., а також працівникам «Нової пошти», які у ці непрості дні теж на своїй «передовій».

А інша волонтерка, депутат селищної ради Яна Борщ організувала подруг  на пошиття масок для воїнів ООС. «Коли ми об’єднуємось навколо спільної мети, ми можемо протистояти будь-якому вірусу, – пише вона у соцмережі. – Ось такі захисні “дизайнерські” маски поїдуть сьогодні на передову.  Величезна дяка моїм помічничкам Людмилі Тетюсі і Оксані Борщ».

Обидві волонтерки організовують земляків на добрі справи ще з початку війни на сході і керуються непорушним правилом: краще маленька допомога, аніж велике співчуття.

Є. Зима, фото волонтерів.

This slideshow requires JavaScript.