КП «Журавка» ставили у приклад комунальникам Варви

Із засідання виконкому селищної ради

Зі створенням укрупненої громади приймали під крило у селищній раді сільські комунальні підприємства з певним острахом – за прикладом Варви це постійний головний біль, «тарифіади» і додаткові витрати. Але на минулому засіданні виконкому 8 липня, де одним з рішень затверджувалися поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «Журавка», комунальників цього села не тільки хвалили за роботу, а й ставили у приклад варвинським колегам.

Виявляється, тут майже всі споживачі користуються послугою, обліковуючи воду лічильниками, і навіть власники теплиць, які зазвичай води «не беруть». Боргів теж майже немає, адже представники підприємства, якщо споживачеві просто ніколи дійти до каси, замість нього проведуть оплату і повернуть квитанцію…

Хоч запропоновані нормативи погодили відповідні обласні служби, проте представникам КП «Журавка» з гіркого досвіду варвинських тарифів члени виконкому акцентували увагу на чіткому дотриманні процедури ухвалення, бо «добрі» люди у цій клопіткій сфері завжди напоготові.

Виконкомом також було внесено необхідні зміни до рішення щодо варвинських норм питного водопостачання, принципові при розрахунку тарифів майбутнього року, що триває нині. Рішення щодо комунальної сфери представляли заступник селищного голови Андрій Галушка та начальник відділу ЖКГ Володимир Левадний.

Також виконком того дня знову утворив та затвердив персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КНП «Варвинський ЦПМСД» – вкотре стартує процедура після низки оскаржень призначення керівником лікаря закладу Романа Колодежного, зауважень до проведення відповідного конкурсу і зрештою, неподання кандидатур (інформував заступник селищного голови Олександр Філоненко).

До складу комісії, яку очолює О. Філоненко, було включено представників органу управління – виконкому (О.Філоненко, Є. Шкуліпа), від трудового колективу центру – лікарів В. Мішаніну та Н. Гундир, від профспілки – голову профкому Н. Скнар та лікаря Н. Калашник.

Рішення про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та про надання матеріальної допомоги представляли керівники відповідних підрозділів – Л. Гиленко, служба у справах дітей та О.Гмиря, відділ соціального захисту. Зокрема, статус дитини, що надає їй право на державне утримання і низку пільг, надано неповнолітній світличненці. Допомогу на лікування – чотирьом мешканцям Журавки, Леляків і Озерян, при народженні дитини – семи молодим батькам з Варви, Журавки, Богданів, Гнідинців, Світличного. Як звучало на виконкомі, з початку року на соціальні допомоги із селищного бюджету вже надано близько пів мільйона гривень.

Засідання виконкому вела голова громади В. Саверська-Лихошва, участь взяли перший заступник В. Гармаш, секретар ради М. Гайдай. Активними в обговоренні питань засідання і поточних проблем громади були члени виконкому Є. Шкуліпа, С. Кабалик, І.Чаленко, старости сіл. Зокрема, щодо практичної допомоги багатодітним малозабезпеченим родинам, своєчасного вивезення ТПВ від торгових точок, діяльності адмінкомісії у царині благоустрою тощо.

 Є. Зима, фото автора