Днями місцеві волонтери кинули клич землякам: для воїнів, які проходять лікування у госпіталі, бракує білизни, іншого одягу, формується група добровольців на здачу донорської крові.
Колектив селищної ради відгукнувся на ці потреби. Було оперативно зібрано кошти на закупівлю футболок для воїнів – зокрема, викуплено більше 50 штук, наявних у місцевій торгівельній мережі. Кілька працівників виявили бажання взяти участь у донорстві крові (виїзд до Києва).
Селищний голова на оперативній нараді-плануванні подякувала колегам за небайдужість і згуртованість на підтримку захисників України.
За повід. селищної ради
