Допомога у зону АТО

ДЛЯ БІЙЦІВ-ЗЕМЛЯКІВ, НА ПЕРЕДОВУ

DSCN8885Буремні події останніх двох років на сході нашої країни виявили серед нас тих, хто має дієвішу небайдужість до долі України. Це люди, які, керуючись покликом душі, незважаючи на труднощі, небезпеку, вважають своїм обов’язком допомагати тим, хто власним життям і здоров’ям боронить наші кордони, не дозволяє ворогу ступити далі на українську землю. Варвинці Віктор Борсук, Володимир Рокочий та Яна Борщ – серед таких.

Останнім часом у людей спостерігається «звикання» до війни, багато хто байдужіє, хтось вже не має ресурсів, щоб допомагати нашим захисникам. Незважаючи на це, жителі нашого району і далі продовжують волонтерську справу й намагаються підтримати воїнів всім, чим можуть. Протягом останнього часу неодноразово організовували збір усього необхідного для потреб нашої армії на територіях Дащенківської, Богданівської, Брагинцівської і Озерянської громад. Дійсно, у єдності наша сила. За кожну добру справу лунають слова вдячності жителям нашого району.

А в кінці січня доправлено черговий вантаж в зону бойових дій. Гуманітарну допомогу для наших бійців цього разу було зібрано зусиллями жителів сіл Мармизівка і Макушиха. Сільчан на поміч воїнам згуртувала сільський голова Галина Довбиш. Довантажити автомобіль допомогли жителі варвинської «Перекопівки», яких за дві години згуртували Марія Хорсун і Лідія Зима, а також жителі вул. Нова. Активну участь в зборі допомоги взяли колектив і батьки вихованців ДНЗ «Казка».
Гуманітарний вантаж складався з овочевих наборів, яблук, консервації, сала, тушонки, олії і т.ін. Ліки на передову для бійців надала «Наша аптека» (Оксана Полонець). Також закупили протизастудні медикаменти та устілки для взуття за кошти зі скриньок, що стоять у варвинських магазинах. А жителі «Зарічки» передали бійцям теплий одяг.

Не відстають від дорослих у добрих справах і діти. Дівчатка 6-8 класів райцентрівської школи разом з вчителями Наталією Кудринецькою і Ольгою Вовчук підготували бійцям домашню випічку. Також у вантаж увійшли вареники і різні домашні смаколики, які приготували варвинчанки Галина Шокало, Валентина Бублик та Ірина Бондаренко.
Традиційно до благодійництва долучилися підприємці Людмила Махи- ня, Володимир Да­ценко, Олексій Луданий, Сергій Смаглюк, Мак­сим Деревко та Анатолій Костін.

Вантаж був відправлений бійцям І-ої танкової бригади, що розташова­на за 5 км від Мар’янки. Там не­се службу вар­­­­­в­инець Во­ло­­­­димир Наг­но­й­ний. Далі шлях проліг до 93-ої бригади, що в Пісках. Д­о­­­маш­ім гостинцям там пораділи варвинці Валерій Чаленко, Анатолій Телевний і Юрій Корнієнко. Разом з ними наші волонтери відвідали пам’ятний знак на місці загибелі В’ячеслава Носенка. Як і обіцяв, Анатолій Телевний встановив біля нього прапор, який йому подарували під час зустрічі учні Варвинської школи. Частину вантажу доставлено і в с. Нєвєльське, де служить Олександр Бутенко.

Варвинські волонтери висловлюють вдячність усім, хто долучився до доброї справи. Дуже раді, що серед земляків є стільки небайдужих людей, котрі на перший поклик відгукуються і долучаються до допомоги нашим захисникам.

Н. ПАЛЯНИЦЯ,  фото з архіву волонтерів