Допомога у зону АТО

Разом до Перемоги!

В нашій країні іде війна… Вона, на жаль, і дотепер продовжується. І нині гинуть кращі з кращих. Лунають вибухи, руйнуються будинки та долі багатьох родин.

Нашу родину війна також торкнулася досить близько. Земляки знають, що Валерій Миколайович Чаленко перебував у зоні бойових дій, безпосередньо в с. Піски, де вісім місяців керував окремим гранатометним взводом 3 батальйону відомої 93-ої окремої механізованої бригади.

14 квітня цього року він був демобілізований та повернувся додому. За цей час, що він вдома, ми, родина, зрозуміли, та він і сам говорив, як його тягне „туди”…

І коли йому запропонували поїхати в зону АТО в ролі волонтера, із задоволенням погодився. Пам’ятає та дуже вдячний волонтерам, які в свій час приїжджали до нього. Розповідав, як приїжджали Вітя Борсук, Вова Рокочий, Паша Сліпченко, Яночка Борщ. Як солдати раділи передачам з дому від земляків, за що неодноразово дякували, як переживав, щоб вони безпечно виїхали із зони і благополучно доїхали додому.

І ось у Валерія з’явилася нагода самому спробувати цю роль. Коли запропонував мені, я погодилася їхати.

Як і раніше, пекли і варили щось смачне, домашнє, якого там так не вистачає. До нас приєдналися і небайдужі добрі люди, за що ми дякуємо особисто і дякували солдати через нас. Зокрема, Олегу Ященку, Ірині Небрат, Стасу Чепурку та добрим „зарічанським” господиням Н. Дяченко, Н. Телевній, К. Хвиль, М. Чаленко.

Побували ми в зоні бойових дій в Авдіївці, Константинівці, Попасній, Троїцькому, на передовій спілкувалися з захисниками та відчули, що бойовий дух українських воїнів на висоті, незважаючи на всі труднощі.

Я особисто відчула тяжкість солдатської долі, там в зоні, вони ризикують найголовнішим – своїм життям. Але там вони справжні, відкриті, щирі. Цінують кожен прожитий день, своїх друзів-побратимів. Дуже хочуть додому і вірять, що коли повернуться, будуть змінювати нашу рідну Україну до кращого, світлого майбутнього – особисто для себе, для дітей та онуків.

Бажаємо нашим захисникам благополучного повернення до своїх родин, до рідних домівок. А нам усім, нашій рідній Україні – миру! Разом ми – велика сила, разом ми переможемо!

І. ЧАЛЕНКО, депутат селищної ради, смт. Варва