Дитяча “Країна розваг” діє у Варвинському БК

З думкою розрадити і розважити дітвору спільним дозвіллям у цей важкий час працівники селищного закладу культури Варвинської СТГ започаткували щотижневу ігрову програму для дітей молодшого шкільного віку “Країна розваг”.  Необхідність більше перебувати вдома у період ковідного карантину, а нині – під час воєнного стану,  гнітить і дорослих, і малечу, отож наші працівники культури подбали про цікаву програму для наймолодших варвинців і нових мешканців громади, які прибувають із “гарячих” регіонів України.

Минулого вівторка захід відбувався у приміщенні селищного БК – дітвора, а це більше тридцяти дітей,  брала участь у цікавих конкурсах, розвагах,  майстер-класах. Надалі, за сприятливої погоди, є можливість влаштовувати розважальні активності і на повітрі, поряд будівлі. Вона, до речі, має належним чином облаштоване укриття, тож у випадку небезпеки тут є змога її перебути.

Завтра, 26 квітня, варвинські культармійці знову чекають діток на спільні розваги (початок – о15-ій годині). Якщо юним учасникам такі заходи сподобаються, їх і надалі збиратимуть щовівторка.

Також у БК діє нова затишна зала 3D-кінотеатру (з 14-ої години – дитячі сеанси, з 16-ої – для старших, тел. для довідок – 066-624-08-50). Тут завжди раді глядачам і допоможуть хоч на деякий час полишити сумні думки, відволіктися, адже стійкий і бадьорий морально-психологічний стан людини – то теж важлива передумова нашої спільної перемоги у війні.

За повід. Варвинського будинку культури

This slideshow requires JavaScript.