ДАВАЙТЕ СПІЛЬНО ПЕРЕЖИВЕМО ЦІ ТРУДНОЩІ!

Таке потрясіння, що залічені дні війни спіткало  нашу державу, просто не може не супроводжуватися труднощами  у забезпеченні повсякденних потреб громадян. Через ажіотаж і проблеми з вчасними поставками продуктів та інших товарів першої необхідності нинішні полиці у крамницях Варвинщини не радують – у особливому попиті хліб, борошно, цукор, оція, крупи. Мешканці громади обурюються і тим, що поповзли вгору й цифри на цінниках.

Розділяючи занепокоєння людей, місцева влада постійно взаємодіє з підприємцями – власниками крамниць, наголошуючи на важливості безперебійного постачання продуктів, стримування цін, виконання вимог законодавства щодо розрахунку платіжними картками.

Ми чуємо обидві сторони: і покупців, і торговельників, шукаємо вирішення проблем та порозуміння. Як зазначають, підприємці, ніхто зумисне не наживається на цій ситуації, вони теж українці, і як всі ми, вболівають за якнайшвидше завершення війни і повернення до нормального життя. Щойно запас товарів завершується – роблять нові закупи у постачальників, проте, на жаль, щоразу за новими цінами, вищими за попередні. Якщо  їх занижувати на місцевому рівні штучно, вже невдовзі ми залишимося взагалі без товарів у крамницях. Їх просто ні за що буде закупити в оптовиків.

Селищна рада просить всіх мешканців громади з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, не створювати ажіотажного попиту, не закуповувати зайвих запасів, стимулюючи цим дорожнечу, адже, як би важко не було,  товари поставлятимуться постійно – над цим працює керівництво країни і регіону. Зберігаймо спокій, виваженість, стриманість,  адже кожна людина однак не з`їсть більше своїх фізичних потреб. Як ми всі бачимо, Чернігв, Київ, Харків, Суми і їх регіони страждають більше, аніж ми. А тим більше, як нині тяжко нашим воїнам. І ніхто із цих людей не сперечається за шматок.

Просимо власників крамниць, продавців регулювати попит на товари першої необхідності  шляхом обмеження кількості відпущеного в одні руки (розпорядження селищного голови від 2 березня 2022 року, № 28). Не продавати мішками цукор чи борошно одному, адже іншому тоді не вистачить й кілограма.

Шановні мешканці громади! Давайте всі  згадаємо про совість,  милосердя, доброзичливість  один до одного, якими споконвіку вирізнялися українці. Тільки разом, згуртовано, терпляче ми здолаємо і ворога, і ту розруху, яку несе він на нашу землю.

З повагою до всіх і надією на порозуміння – Варвинська селищна рада.