Чимало працівників селищної ради перебуватимуть на самоізоляції

Як повідомляє Варвинський селищний голова  В. Саверська-Лихошва, членам виконкому і працівникам апарту ради, яких визнано контактними особами захворілої колеги (мешканка Журавки, котра разом із чоловіком госпіталізована до Прилуцької міської лікарні, їх інфікування відтверджено лабораторно) доведеться дотримуватися самоізоляції і пройти тестування.

Ця родина не контактувала із сім`єю перших журавських пацієнтів, але жінка перед початком загальноукраїнського карантину перебувала за кордоном. Повернувшись, пройшла двотижневу самоізоляцію і приступила до роботи, не маючи ознак хвороби. Разом з колегами брала участь у нарадах і інших зібраннях.

Через  самоізоляцію працівників робота органу місцевого самоврядування ускладниться, адже у цей період рада має організовувати карантинні заходи у громаді, зокрема, облаштовувати КПП на виїздах (напрямки Гнідинець, Озерян, Світличного; на Срібне – організують срібняни, прилуцький напрямок – є пост у Журавці), організовувати дезінфекцію, поховання померлих від хвороби тощо.

З розумінням поставитися до ситуації в громаді, дотримуватися карантину і сприяти у виконанні його заходів, виконувати  застереження  медиків і місцевої влади просить варвинців Валентина Саверська-Лихошва.