„Замість одного шкільного автобуса беремо два!”

Так вирішили районні обранці – члени бюджетної комісії районної ради, котрі днями збиралися на засідання, аби спільно обговорити низку фінансових питань, що постають у міжсесійний період. Засідання вів голова комісії Г. П`ятниця, участь у ньому взяли голова райради П. Бакуменко, начальник райфінуправління О. Гмиря, свої міркування висловили депутати О. Ященко, І. Коломієць та інші.

Як звучало раніше, наш район очікує отримання нового шкільного автобуса для підвезення учнів вартістю 1,4 млн. грн. (співфінансування 50 на 50 з обласного і районного бюджетів). А нині з`явилася можливість придбати ще один за 30% вартості, поінформувала Оксана Гмиря. Звісно, знехтувати такою нагодою депутати не могли, тож спільне розпорядження щодо цього одноголосно підтримано.

На осяжному горизонті і субвенція з області на комп`ютерну техніку для однієї з опорних шкіл району – 216,6 тис. грн. У 2012 році за подібною програмою Варвинська ЗОШ отримала сучасний комп`ютерний клас, тож цього разу нове обладнання вирішено спрямувати у райгімназію, далі на черзі – сільські опорні школи.

З районного бюджету комісією заплановано кошти на проектно-кошторисну документацію на твердопаливну котельню для ЦРЛ (мати альтернативу газові змушує не тільки його вартість, а й необхідність підтоплювати такий важливий заклад у міжсезоння), оновлення комп`ютерної техніки районного методичного кабінету відділу освіти, яка давно не відповідає сучасним освітянським технологіям. Знаний у районі і далеко за його межами туристсько-краєзнавчий клуб „Ніка” теж потребує допомоги – буде придбано нові вхідні двері для приміщення, де розташовано музей клубу.

Також безумовно підтримано депутатами надання матеріальної допомоги тим варвинцям, хто потребує складного і вартісного лікування.

Є. Зима