Приміщення  школи  «обновили»…

IMG_6746

Вже майже місяць (інцидент стався на Івана Купала) щойно відремонтований фасад Варвинської одинадцятирічки красується свіжими відмітинами „вдячних” варвинців – стіна з боку райаптеки і РЦЗ побита кулаками. Оскільки технологія утеплення передбачає під шаром штукатурки пінопласт, то зробити вм`ятини у стіні – великої сили не треба було. А тим паче – великого розуму.

Як поінформував газету в.о. начальника відділу освіти Григорій П`ятниця, перевірку за даним фактом місцеві правоохоронці ведуть. Проте, кому завдячуємо тою „красою”, наразі, мовляв, невідомо. Хоча побиття сталося у завжди людному місці і не могло обійтися без свідків.

Проект реконструкції приміщення школи –масштабний і вартісний, його друга черга (близько 2,9 млн. грн із Фонду регіонального розвитку та за співфінансування районного бюджету) передбачала заміну вікон на енергоефективний склопластик і утеплення фасаду, аби школярам було тепло і комфортно перебувати у школі. Радує око і оновлений за сучасними стандартами естетичний вигляд школи. Далі у планах – робота над інтер`єром закладу.

З якими потугами залучалися державні кошти на об`єкт, які перипетії супроводжували тривале будівництво, відомо хіба що організаторам і виконавцям робіт – районній владі, відділу освіти і підприємству-підряднику. Берегти б зроблене і користуватися ним, але…

– Нині мусимо коштом районного бюджету ремонтувати побитий фасад, – розповідає Григорій Павлович, – тоді, коли грошей завжди не вистачає. Проблема і в тому, що фарба, якою пофарбована школа – в оригінальному кольорі, тому підібрати тон буде складно, і пам`ять про чиюсь дурість може лишитися надовго.

А навчальний рік, що стартує вже невдовзі, доведеться розпочинати із виховної роботи зі школярами, батьками, аби, все ж таки, всім разом упильнувати те гарне і корисне, що у такі скрутні часи вдається зробити.

Будьмо бережливими і пильними всі ми. Батькам варто звертати у вагу не тільки на те, чи нагодоване, одягнуте і при „кишенькових” їх чадо, а й на те, де воно пропадає днями чи ночами, чи не пристрастилося до спитного і „зілля”, чи, зрештою, не побиті кісточки на кулаках об чиїсь обличчя чи стіни. Бережімо спільне майно, задумуймося про моральне здоров`я молоді.

Є.Зима, фото О.Зацариннього