Вишиванками і посмішками

зустрічали цьогорічне професійне свято працівники варвинської філії „Ощадбанку”, адже 19 травня вони взяли участь, як і IMG_3908колеги з усієї мережі банку, у Дні української вишиванки, а вже наступного – відзначили День банківського працівника. Хоч у дівчат, робочий день яких напружений, тривалий, на рукоділля часу майже не лишається, і в колективі, а це переважно завжди заклопотана і всюди поспішаюча молодь, затятих вишивальниць немає, однак того дня їх сорочки і сукні квітли маками і трояндами, радували око національним орнаментом і колоритом барв.

У віконечку каси відвідувач бачив не тільки святково вбрану касирку, а й чув приємне вітання, запрошення до нових відвідин відділення, тож посмішки мимохіть переходили з облич на нові обличчя. Невеличка приємність на додачу до оперативного обслуговування – складова нової корпоративної політики банку. Розповідає керуюча місцевого відділення Алла Вільхова:

– Наш банк – у числі лідерів фінансової системи держави, кредитними і депозитними ресурсами не поступається великим комерційним фінустановам. Водночас змінюється рівень обслуговування клієнтів, нашу працю нині також оцінюють так звані таємні покупці, притримуємося корпоративного стилю у одязі, у приміщенні зроблено ремонт із врахуванням потреб клієнтів, запроваджуються сучасні технології обслуговування.
Якщо колись нашою візитівкою була ощадкнижка, а головним клієнтом – пенсіонер, то нині рухаємося до обслуговування за пластиковими картками. Встановлено банкомат, і можемо пишатися тим, що чимало і пенсіонерів, і працюючих варвинців отримують готівку саме у нас.

Серед новацій останнього часу – флагманський продукт „Моя картка”. Картка випускається безкоштовно, коштами з неї можна сплатити комунальні платежі у терміналі, який розміщено у відділенні, можна зареєструватися у WEB-банкінгу „Ощад 24” і здійснювати розрахунки за товари і послуги вдома чи з робочого місця.
Живий відгук у людей знайшла програма утеплення житла на пільгових умовах. Охочих багато, особливо вигідні умови для отримувачів субсидії – відшкодування держави складає 70 відсотків. Якщо субсидії не маєте, то 30% – на матеріали і 20 – на котли, крім газових.

Торік видано таких кредитів семидесяти варвинцям, цього року вже більше 20, і в розробці майже стільки ж.

Маємо ріст і по корпоративних клієнтах, у травні відкрили два рахунки для ФОП і товариства. Всього ж поточні рахунки у нашій установі мають 75 юридичних осіб.

Стараємося зацікавити клієнтів новаціями у наших послугах, ведемо роз`яснювальну роботу на підприємствах. Так, якщо раніше треба було із чековою книжкою іти до операціоніста, то нині кошти можна зняти у банкоматі за корпоративною карткою, де і відсоток за обслуговування менший. Взагалі ж тарифи розроблені гнучко, для різних категорій клієнтів, є різноманітні бонуси, як от безкоштовні платіжки тощо. Підключаємо „Інтернет-клієнт-банк”, тож бухгалтер підприємства може зробити необхідні операції, не виходячи з власного кабінету.

З нагоди професійного свята хочеться добре слово мовити на адресу колективу. Хоч цього року, на жаль, і у нас сталися кількісні зміни – штат зменшено до 9 чоловік, однак трудиться переважно молодь – сприйнятливіша до сучасних технологій, уважна і ввічлива. Завідувач сектору роздрібного бізнесу Оксана Коваль – швидка й ініціативна в роботі, добре володіє всіма нюансами банківських продуктів. Мають значний досвід роботи старший контролер каси Ніна Шиян і головний економіст Надія Борсук, яка обслуговує малий бізнес, – про таких фахівців зазвичай говорять: людина на своєму місці. Провідні економісти Валентин Шинкаренко – допомагає у користуванні банкоматом і терміналом тощо, і Наталія Клименко – займається кредитуванням фізичних осіб – теж у числі досвідчених працівників. Старанно трудяться і набувають майстерності Тетяна Кононенко, Оксана Малофеєва, Вікторія Герасименко. Тож дякую всім за сумлінну працю, сприйняття нових підходів у роботі і бажаю колегам всіх життєвих благ і наснаги у всьому, за що б не бралися.

Варто зауважити, що наш банк на чолі з Андрієм Пишним бере активну участь у благодійності і волонтерстві. Зокрема, працівники долучилися до збору коштів на відбудову однієї із зруйнованих шкіл на Донеччині, тож наш патріотизм – це не лишень вишиванки раз на рік, а й дієва участь у розбудові країни, копітка щоденна праця на піднесення рівня державного банку.

Записала Є. Зима.