IMG_3736

ДОБРОЮ Й БАГАТОРІЧНОЮ ТРАДИЦІЄЮ

залишаються зустрічі в переддень свята Великої Пе­ремоги, нині в День примирення, колишніх фронтовиків, афганців, чорнобильців, а нині й учасників АТО з числа працівників Гнідинцівського ГПЗ. Поскільки останній учасник війни торік відійшов у вічність, то нині за святковим столом зібралися представники трьох останніх категорій.

– Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих героїв, кого вже немає з нами, – розповіла голова профкому заводу Тетяна Левченко. – Розмова учасників зустрічі проходила в доброзичливій, теплій обстановці. Було покладено квіти до пам’ятника полеглих у боях, до могил афганців, чорнобильців – наших колишніх колег. Висловили подяку й підтримку тим працівникам підприємства, хто нині в АТО, – Олександру Бутенку, Сергію Скнарю, Олександру Лисенку, Івану Небрату, Ігорю Пузіку.

Тетяна Левченко відкрила традиційні урочистості, звернулися до заводчан з вітальним словом директор ГПЗ Микола Дядик, голова РДА Любов Доля.

Більше трьох десятків чорнобильців, афганців, учасників АТО нараховується на заводі. І подібні зустрічі їх об’єднують, дають можливість згадати минуле, пом’янути побратимів, дати настанови молоді. Про все це сказали у виступах Олександр Юрченко, Михайло Дончак, Олексій Балаба, Ярослав Товщик і подякували керівництву заводу, профкому за увагу й розуміння проблем, з якими стикаються чорнобильці, афганці, учасники АТО.

А профком, судячи з усього, іде їм назустріч. Зокрема, він ініціював згадані урочистості, виділив кошти на проведення заходу.

– Люди задоволені таким ставленням до пам’яті, вони переконані, що традиція міцнітиме, як і надія на перемогу добра, – наголосила Т.М. Левченко.

Н. ГАЙОВА, фото Н. Паляниці