Толока на дамбі вдалася

Хоч і з другої спроби, проте добряче потолокувати на „Першій дамбі” нам таки вдалося. 2 квітня завадила негода, а от вже 9-го зірки, певно, склалися так, що і погода сприяла, і варвинці підтримали небайдужістю і власною працею цей почин селищної ради та козацьких організацій Варви і Прилук.

DSCF2439
Суботник виявився на диво велелюдним – більше 80 чоловік взяли у ньому участь, відтак вдалося прибрати чималу територію – від вул. Космонавтів до відкритого майданчика, де плануємо невдовзі облаштувати зону відпочинку. Чоловіки вправно орудували бензопилами, випилюючи сухостій і підлісок, здолали більше двох третин непролазних зарослів. А жіноцтво трудилося на прибиранні сміття – назбирали його більше 50 мішків. Також було залучено техніку КП „Господар”.

У найближчій перспективі плануємо облаштувати у цій мальовничій місцині зону відпочинку. Заручившись допомогою СТОВ „Дружба-Нова”, зведемо тут альтанку, столи і лавочки, місце для вогнища чи мангалу, гойдалку для малечі. І звісно ж, роздягальню і туалет. Прикро, що такі потрібні зручності, побудовані тут у попередні роки, кимось зруйновано, проте вкотре сподіваємося на дбайливе ставлення людей до місць відпочинку, котрих у нас у селищі не так вже і багато.

До організації толоки активно долучилися Прилуцький козацький полк, очолює який отаман Сергій Ткаченко, та його варвинські побратими Сергій Борсук, Володимир Бородай, Олег Галушка та інші.

Ак­тивно трудили­ся члени місцевої ор­­­­га­­­­нізації воїнів-інтернаціоналістів і не­байдужі варвинці Іван Ми­колайович Зуб, Ми­­хайло Миколайович Не­­ді­лько, В`ячеслав Ми­ко­лайович Гиленко, Ми­кола Олександрович Неділько, Ми­кола Миколайович Олек­сієнко, Микола Вікторович Гутак, Ро­ман Степанович Бузикевич, Юрій Ва­силенко, працівник загону благоустрою Богдан Дорожкін та чимало інших.

До них приєдналися депутати селищної ради Микола Іванович Зеленський, Лідія Іванівна Неділько, Ірина Чаленко і Максим Збаранський, а також член виконкому Степан Йосипович Петренко.

Подбали козаки і про смачний козацький куліш, отож опісля дружної роботи всіх охочих поєднало щире спілкування.

Я сердечно дякую всім учасникам толоки за працю, за непошкодований особистий час, за небайдужість до сучасного і майбутнього нашої Варви. Принагідно закликаю й інших варвинців до дієвої співпраці, бо тільки власними руками ми зробимо наше містечко кращим.

В.Саверська-Лихошва, Варвинський селищний голова