РОБЛЯТЬ ЖИТТЯ КОЖНОГО КОМФОРТНІШИМ

Теплі слова подяки, щирі вітання звучали минулої п’ятниці у стінах селищної ради для працівників комунальної сфери селища з нагоди їх професійного свята.

Урочистості розпочалися вітанням селищного голови Валентини Са3верської-Лихошви. «Шановні працівники комунальної сфери, немало докорів, а слів вдячності навпаки мало, ви чуєте зазвичай на свою адресу. Ваша професія особлива тим, що у ній – копітка щоденна праця, яку не завжди належно цінують і визнають. Ваше завдання – зробити зручним повсякденне життя людей, а до буденного, як відомо, людина швидко звикає і перестає помічати». Очільниця селища щиро подякувала винуватцям свята за їх працю, побажала миру, наснаги та добробуту, а також висловила побажання, щоб їхня праця стала більш поцінованою та шанованою земляками, а заробітна плата зростала.

2Того дня було відзначено кращих працівників почесними грамотами селищної ради. Зок­рема, пра­ців­­ників загону благоустрою Надію Хілобок, Тетяну Іванову і Валерія Сє­мічева, май­стра каналіза­ційних мереж КП «Гос­подар» Анатолія Гон­чарова та го­­лов­ного бухгалтера підприємства Марію Обернієнко. Привітали того дня і ветеранів, які свого часу працювали на комунальній ниві: Віру Столярову, Во­лодимира Ро­ко­чо­го, Віктора Ме­ль­ни­кова.

Кожен присутній у залі заслуговує на добре слово, бо щоденною працею приносить користь людям, дбає про чис­тоту і охайність селища, допомагає зро­бити наше життя ком­фортнішим.1

До всіх привітань долучилися і музичні композиції у виконанні Олега і Світлани Мащенків. Гарні пісні стали справжньою окрасою урочистого зібрання.

Текст і фото Н. ПАЛЯНИЦІ