АРМІЯ НАРОДУ ВАМ ДЯКУЄ

Нині ми живемо у неспокійні часи. Війна на сході продовжується, і хто знає, скільки часу вона ще триватиме. Прикро, що влада за ці роки так і не стала спроможною до кінця виконати свій прямий обов’язок – забезпечити армію всім необхідним. Сьогодні українська армія – це не армія держави, це – армія народу. Адже волонтери і небайдужі українці і далі продовжують ділитися з військовими одягом, харчами, речами, грошима, а іноді, навіть, і технікою.

Минулого року нашій 1-ій танковій бригаді на розвідроту волонтери подарували автомобіль Nissan Terrano. Оскільки саме таких машин не вистачає для виконання завдань в зоні АТО – швидких, рухливих і маневрених. Але він був в неробочому стані – не заводився мотор. Тому було вирішено автомобіль доправити на Чернігівщину, в місце дислокації нашої бригади. А вже звідти варвинець Сергій Кабалик допоміг транспортувати його на Варвинщину. Він же згуртував небайдужих варвинців дати друге життя автомобілю, поміняти «лису» гуму на колесах. Влад Устенко, який і сам нещодавно повернувся з АТО, разом з татом Олегом провели зварювальні роботи, на заправці Сергія Старенченка безкоштовно заправили пальним.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї благодійної акції, проводив складні ремонтні роботи двигуна, власними коштами та власними силами допомагали реанімувати автомобіль, купували запчастини. Нині Nissan Terrano повернувся у зону АТО і зараз активно використовується нашими розвідниками на сході для розвідки маршрутів і місцевості. Тому хай Бог віддячить кожному з вас.

Щира дяка вам від бійців розвідроти 1-ої танкової бригади!