Фестиваль родинної творчості

«Заспівай, люба родино»

Напередодні 8 Березня районний будинок культури зібрав прекрасну половину Варвинщини на святковий концерт, який розпочався піснею «Святкова мелодія» у виконанні чоловічого ансамблю «Варин». А далі виступ дитячого танцювального колективу Варвинської дитячої музичної школи під керівництвом Світланипрезентація 266 Набок ще більше підніс настрій глядачів. У танці “Чарллідінг” дівчатка, здавалося, не торкалися підлоги – так легко пурхали по сцені і кружляли. Їх виступ запам`ятався досконалістю виконання, а ще – гарними костюмами.

Присутніх жінок від імені райдержадміністрації та районної ради привітав голова районного самоврядування Петро Бакуменко. Він від душі побажав усім жінкам здійснення мрій, щоб надії ніколи не покидали серця, щоб шанували рідні й друзі, щоб в кожній оселі завдяки берегиням роду не згасав вогонь любові й добробуту.

презентація 239А далі запалила вогонь кохання, зачарувала слухачів своїм чудовим співом Вікторія Полянна. В очікуванні приємного завмерли глядачі. І ось уже їхня увага прикута до ведучих Віри Бузикевич і Сергія Желіби, котрі щиро вітали милих жінок з добрим, прекрасно-сонячним днем та зичили їм і всім варвинцям процвітання, здоров`я та вічно молодої душі. А також запросили присутніх на фестиваль родинної творчості «Заспівай, люба родино». А вже ті творчі родини, котрі зі сцени дарували своє мистецтво глядачам, того дня зробили все, щоб їхня пісня, їхнє слово, чи стрімкий танок були такими ж прекрасними, запальними, як і їх таланти, якими їх обдарував Всевишній.

Дружно аплодував зал Наталії Кочерзі і її донечкам Іринці та Даринці. Дівчатка вразили всіх присутніх дзвінкими голосами та злагодженим співом. Підхопивши їх творчий запал, свій виступ піднесли на ще вищий художній рівень дует Галини Борсук і її племінника Анатолія Тищенка, а онучка Оля Борсук зачарувала присутніх піснею про бабусю. А які неповторні враження залишили про себе сімейний дует Аліни та Олександра Левченків, тріо озерянців Сергія, Оксани і Ані Пудів! Слід відзначити також акторську гру у сценці, котру виконали сестра і брат Марія та Сергій Луценки, Софійка Біленко, які звеселили глядачів мало не до сліз. До юних виконавців на сцені приєдналися їх брати Олексій, Андрій і Василь Долинні, виконавши пісню «Червона калина», а пізніше батьки – Ірина Луценко, Ірина та Михайло Долинні, Наталія Біленко, які пов’язані теж родинними вузами.

презентація 333В цей день для жінок звучали пісенні твори від родини Андрієнків, які своєю «Веснянкою» повернули всім дійсно весняний настрій. Таким же яскравим та весняним був виступ і антонівської родини Ясінків.

Добре відомі в районі солісти Світлана і Сергій Мащенки з великим успіхом співали на концерті разом зі своїми батьками Іваном Петровичем та Надією Григорівною авторські пісні Світлани. Їх глядачі довго не відпускали зі сцени, нагородили вигуками “Браво!” і аплодисментами.

Досить оригінальним і цікавим був виступ великої творчої родини Миколи та Віри Мащенків з онуками. Переповнив позитивними емоціями всіх присутніх у залі виступ Ольги та Миколи Виприцьких.

Додала настрою своїми піснями родина Юрченків – Арєф’євих. Розчулила до сліз виконанням своєї поезії Світлана Мащенко, розвеселили всіх неперевершені гумористи, музиканти Микола Виприцький і Сергій Пуд.

Справжнім зорепадом народних талантів розквітнула того дня районна сцена. Концерт пройшов на одному диханні, кожен номер відзначався високим рівнем виконавської майстерності, сценічними костюмами, оригінальністю. Того дня глядачі познайомилися з особливими родинами, які бережуть, примножують, передають у спадок зерно, що зветься талантом. “Молодці!”, “Браво!” вітали співаків вдячні глядачі.
Кожна творча родина отримала у подарунок пам’ятні сувеніри і квіти завдяки фінансовій підтримці підприємця Юрія Бачиша і політичної партії та депутатського корпусу районної організації «Наш край».

По закінченню концерту всі залишилися задоволеними та отримали заряд позитивних емоцій. І ця енергетика свята надовго зігріватиме і глядачів, і учасників.

Н. ПАЛЯНИЦЯ, фото автора