НАШ ЦЕРКОВНИЙ ХОР – У ДЕСЯТЦІ КРАЩИХ

DSC03162

22-24 січня 2016 року в місті Дніпропетровськ проходив 23-й Всеукраїнський фестиваль «Від Різдва до Різдва», у якому по бла­гословенню Ви­сокопреосвященнійшого Іренея, архієпископа Ні­жинського та Прилуцького брав участь хор храму Різдва Пресвятої Бо­городиці смт. Варва.

Різдвяний фестиваль тривав 3 дні – два конкурсні і третій гала-концерт. Наш хор був запрошений на 2-й конкурсний день, де представив різдвяні піснеспіви та колядки.

У конкурсі брали участь 54 колективи з різних куточків України. Були представлені колективи з Рівного, Житомира, Харкова, Миколаєва, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Маріуполя.

Дитячі хори своїм співом зворушили серця усіх присутніх.

Наш хор також отримав багато схвальних відгуків та був запрошений на виступ у гала-концерті у числі 23 кращих учасників і виборов місце у десятці найкращих. Ми отримали грамоту фестивалю та диплом учасника.

Нас приємно вразила співпраця міської влади та Дніпро­пет­ров­ської єпархії УПЦ. Місто гостинно приймало хористів, безкоштовно поселяло та подбало про харчування.

Участь варвинського хору у фестивалі та успішний виступ не були б можливі без підтримки меценатів нашого храму та допомоги протоієрея Михаїла та Ірини Долинних, які своєю участю в хорі гармонійно доповнили наш колектив та своїм співом допомогли нам здобути гарні результати.

Ніби за Божим провидінням наш колектив у цьому році, відзначаючи свій 15-річний ювілей, вийшов на високий рівень та взяв участь у Всеукраїнському православному фестивалі.

У наших серцях надовго залишиться ця подія. Переповнений зал драматичного театру м. Дніпропетровськ, прекрасна Різдвяна православна виставка, дружня атмосфера фестивалю та гарне місто Дніпропетровськ. Будемо сподіватися, що для нашого колективу цей фестиваль не останній.

З Божою допомогою працюватимемо для слави Української Православної Церкви.

І. Луценко, регент хору