«Лелеченята» молодці!

22 квітня у Чернігові, на базі загальноосвітньої школи №19 відбулося традиційне спортивне свято, на яке чекали команди-переможці міських та районних етапів Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» – «OlympicmoveUA».

На змагання зібрались 19 команд з районів та міст Ніжин і Чернігів. Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом до учасників дійства звернулися заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України в області Ніна Лемеш, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, директор школи №19 Людмила Шелупець. Вони побажали командам гарного настрою та максимально показати свої здібності та таланти. Підтримати юних олімпійців прийшли і спортсмени Чернігівщини.

Факел символічного олімпійського вогню виніс чемпіон з футболу паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Женейро Олег Лень, прапор Національного олімпійського комітету України – Ольга Бібік, Дмитро Митрофанов, Христина Дмитренко та Артем Прима. Головним суддею заходу виступив директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ігор Ліфар.

Команди-учасниці показали високий рівень фізичної підготовки, проявили себе справжніми спортсменами в прагненні боротися за звання кращого «олімпійського лелеченяти». Кращі з них, звичайно, вибороли першість: найспритніші у естафеті – команда «Факел» Варвинського району, у презентації – команда «Живчик» м. Ніжин, у грі «Артбол» – знову наш «Факел», і у вікторині – команда «Соколята» зі Срібнянщини.

У загальному заліку за кількістю балів перемогу здобула команда «Живчик» (Ніжинська ЗОШ №15). Друге місце у команди «Факел» (Варвинська районна гімназія), третє – «Соколята» зі Срібнянського району (Дігтярівська ЗОШ).

Всіх учасників нагородили грамотами, літературою на спортивну тематику, м’ячами, солодкими подарунками і призами від спонсорів та відділення НОК України в Чернігівській області, а переможці отримали кубки та медалі.

Дирекція Варвинської районної гімназії вітає „лелеченят” із високим місцем та виносить подяку учасникам команди «Факел» Ірині Смаглюк, Катерині Бурляй, Анні Шолом, Катери-ні Пиріг, Зоряні Сліпченко, Анні Борсук, Антону Волошину, Назару Левадному, Івану Небрату, Олексію Нагнойному, Дмитру Коломійцю, Євгену Панченку. Особлива подяка тренеру команди «Факел» Валентині Борисівні Остах.

Бажаємо команді нових спортивних звершень та перемог.

В. НЕБРАТ,
директор Варвинської районної гімназії