І У ВАРВІ ТЕПЕР ТЕЖ Є 3D-КІНОТЕАТР

У квітні у районному будинку культури відчинив свої двері для мешканців селища та району ЗD-кінотеатр. Витрати на створення кінозалу, а це 170 тис. грн., здійснено з районного бюджету. Задум районного керівництва урізноманітнити дозвілля молоді підтримали депутати райради. Технічне забезпечення кінотеатру проведено за найсучаснішими нормами. Він обладнаний спеціальним кіноекраном, найсучаснішим проектором, плюс якісне звукове обладнання – 8 колонок, підсилювачі, які працюють синхронно.


Ця технологія дозволяє відчути усі переваги тривимірного перегляду кіно, максимально переносячи глядача у вир подій, що транслюються на екрані. Події фільму відбуваються перед вами, і навіть виникає бажання простягнути руку та доторкнутися до героя, що перебуває поруч. Побачити об`ємну, більш реалістичну і якісну картинку, глядач зможе тільки в спеціальних окулярах, які видають кожному відвідувачу на вході. Вартість таких окулярів 1000 грн.

Також зал обладнаний комфортними, зручними, м’якими кріслами. Одночасно тут можуть розміститися 20 глядачів.

Як зазначив начальник відділу культури Роман Бузикевич, за кошти районного будинку культури та силами його працівників у залі, де розміщено 3D-кінотеатр, додатково проведено косметичний ремонт і модернізовано приміщення – закупили нові штори, послали ковролінове покриття, замінили вікна на металопластикові і ін.

У 3D-кінотеатрі планується проводити 2 сеанси у будні крім понеділка – о 12.00 дитячий і о 20.00 дорослий. А у п’ятницю, суботу і неділю – 3 сеанси – о 12-ій і 15-ій год. – дитячі, а о 20-ій год. – для дорослих.

Глядачам для перегляду тут пропонуватимуть мультиплікаційні, популярні художні та пригодницькі стрічки. Афіші із анонсами кінофільмів будуть оприлюднюватись через соціальні мережі, а також на візуальних носіях селища.

Тепер молодь, а також і старші варвинці мають змогу провести вільний час не вдома, сидячи перед телевізором чи комп’ютером, а дивитися різноманітні фільми в ЗD-форматі.

Вартість вхідного квитка – від 40 до 50 гривень, залежно від часу сеансу. Щотижня репертуар кінотеатру оновлюється. Найближчим часом в кінозалі глядач зможе побачити у форматі 3D два художні фільми для дорослих «Хранитель времени» та «Перси Джексон и море чудовищ», а також дитячий фільм «Хранители снов» і для найменших глядачів мультфільм «Моана». Як зазначив Роман Степанович, всі фільми закуповуються на ліцензійних дисках. Тож, найкращі кінострічки світового прокату стають варвинцям та жителям нашого району цілком доступні у найкращій якості.

Н. ПАЛЯНИЦЯ