Вчать головному – людяності

Завдяки небайдужості педагогів і їх вихованців у Варвинській загальноосвітній школі за кілька останніх, буремних для держави, літ склалася гарна і гідна наслідування традиція. Чи не кожен волонтерський виїзд на Донбас школярі і їх наставники споряджають власноруч виготовленою випічкою і поробками-оберегами, разом з батьками збирають продуктові передачі. Ось і цьогорічний Великдень для воїнів-земляків і їх побратимів по службі вони прикрасили своїми пасочками, крашанками, малюнками і передачами із домашніми смаколиками.

У приміщенні шкільної майстерні, де порядкує вмілий педагог і душевна жінка Ольга Вовчук, минулого Чистого четверга стояли неймовірні пахощі великодньої випічки, а головне – панувала чудова атмосфера добра, людяності, надії на краще, бо дівчатка-дев`ятикласниці чаклували над пасочками для захисників України. Їх на Донеччину того разу передали аж 50 – запашних, святково прикрашених, виготовлених з теплом і вдячністю воїнам.

Тут школярки не просто набувають вмінь, потрібних у побуті кожній майбутній жінці, а передовсім вчаться бути співчутливими, добросердими, готовими подати руку допомоги й підтримки тому, кому важко, своїй Батьківщині.

Ольга Миколаївна разом із колегою-педагогом Наталією Миколаївною Кудринецькою організували школярів на приготування великодньої випічки, розпис крашанок воском, виготовлення браслетів-оберегів. З Оксаною Юріївною Фесенко діти малювали зворушливі малюнки, а педагоги початкової школи зі своєю малечею і їх батьками зібрали чудові домашні передачі. Педагоги і школярі тримають міцний зв`язок з варвинськими волонтерами, котрі знову і знову везуть на східний рубіж смачні вісточки здому, тепло і дружню підтримку земляків.

Фото Н.Паляниці