Хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці «Варвиця»
визнали одним із кращих на всеукраїнському фестивалі

dsc03591

27-29 січня цього року у місті Дніпро відбувся 24-ий Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва», у якому вже другій рік поспіль брав участь хор церкви Різдва Пресвятої Богородиці «Варвиця».

Як і минулого року, це місто привітно зустрічало усіх учасників.

Дуже було приємно спостерігати високий рівень співпраці міської ради та Української Православної Церкви.

У фестивалі взяли участь більш ніж 50 колективів з різних куточків України. Зокрема, з Харкова, Рівного, Одеси, Кривого Рогу, Сум та Маріуполя.

Звучали колядки і щедрівки різними мовами: українською, російською, грузинською, вірменською, польською та молдовською.

Також у фестивалі брали учать і дитячі хори. Від їхнього співу просто раділа душа та завмирало серце.

Цікавою подією фестивалю став флешмоб, що відбувся перед початком гала-концерту, у якому брав участь наш хор. Усі хори одночасно виконали щедрівку видатного українського композитора Миколи Леонтовича «Щедрик».

На цьому фестивалі ми презентували свою програму, у яку входили молитви, а також колядки і щедрівки. З Божою допомогою наш хор зайняв ІІ місце та був визнаний одним із кращих серед аматорських колективів. Цьому передувала копітка праця усіх учасників хору.

Наш хор «Варвиця» створений у 2000 році. За­раз у його складі 12 само­бутніх вокалістів. Торік до нас приєдналися о. Ми­хайло та Ірина Долинні, які несуть своє служіння у с. Озе­ряни, їх майстерність ста­ла окрасою хору.

Висловлюю щиру подяку всім учасникам хору. Це дуже талановиті та працьовиті люди, які, не зважаючи на усілякі перепони, поїхали до Дніпра та прославили наш край, нашу Варвинщину.

Надіємося, що цей фестиваль – не останній у житті нашого колективу. Будемо і надалі трудитися для слави Бога та Української Православної Церкви.

З повагою керівник
хору Ірина Луценко

1