Напередодні Новоріччя

біля ялинки у фойє адмінбудівлі районної влади зібралася дітвора і юнацтво, котрі цих світлих і бентежних свят потребують найбільше уваги і турботи старших, адже в силу різних життєвих обставин дуже рано залишилися без підтримки власних батьків. Дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі нині виховуються під опікою рідних і у прийомних родинах, на Варвинщині 21. img_1595З теплими привітаннями від керівництва району і депутата обласної ради, голови обласної організації Аграрної партії України Сергія Гайдая до тих хлопчиків і дівчаток, хто завітав на спілкування, звернулася голова райдержадміністрації Любов Доля:

– З Новим роком, любі діти! Будьте здорові, будьте веселі, будьте щасливі й життєрадісні. Щоб не було у вас проблем, щоб подальше життя стало сонячним і радісним, хай пишаються вашими успіхами рідні й вчителі. Мрійте і досягайте своїх мрій!

А підкріпила добрі побажання до свята подарунками і гостинцями, придбаними за кошти депутата і районного бюджету. До речі, у барвистих пакунках, сформованих службою у справах дітей індивідуально кожному вихованцю, були не тільки солодощі і фрукти, а й іграшки, книги, набори для вишивання бісером, навушники для плеєра чи комп`ютера, футбольні м`ячі та інші дитячі радощі відповідно до віку й уподобань, і навіть косметика для дівчаток-підлітків.

Тож нехай тепло новорічних вітань – посмішка, добре слово і увага, сюрприз-подаруночок, додасть цим юнакам і дівчатам, котрі мусили подорослішати раніше своїх ровесників, впевненості, що світ довкола – не похмурий і жорстокий, а барвистий, приязний і для кожного сповнений життєвих шансів. Скористатися ними допоможе непохитна віра у власні сили і у людське добро.

Є.Зима, фото автора