ДОПОМОГА ВІД НАРДЕПА

Будь-яка поміч, що отримують від спонсорів медики, завжди доречна. Адже, як відомо, фінансування галузі бажає бути кращим, тож, окрім як на захищені статті бюджету, коштів завжди бракує. Так що ті триста тисяч гривень, котрі посприяв виділити на потреби ЦРЛ і комунального закладу охорони здоров’я „ЦПМСД Варвинського району” з держфонду соціально-економічного розвитку народний депутат України по нашому округу Олександр Кодола, цілком доречні в нинішній фінансовій ситуації обох медустанов району.

Куди спрямують виділені кошти адміністрації згаданих колективів, розповідають їх очільники.

Юрій ПОЛОНЕЦЬ, головний лікар КЛПЗ „Варвинська ЦРЛ”:

– З виділеної фінансової допомоги варвинській медицині райлікарня отримає 150 тис. грн. Вважаємо, що слід терміново придбати кисневий концентратор для потреб дитячого відділення райлікарні, а також ультразвуковий інгалятор і електровідсмоктувач для цього ж відділення. Плануємо закупити для терапевтичного або неврологічного відділень функціональне ліжко, а для клінічної лабораторії – водяну баню.

Такий добрий жест Олександра Кодоли, як ми вважаємо, дещо покращить матеріальну базу ЦРЛ, а пацієнти зможуть отримати належну медичну допомогу, якісне лікування.

Володимир ПАНЧЕНКО, головний лікар комунального закладу охорони здоров’я „ЦПМСД Варвинського району”:

– Наша організація щойно створена і, як мовиться, лише спинається на ноги, тому матеріальна допомога їй дуже доречна. І ми з визнанням ставимося до тих, хто з розумінням підходить до запитів медиків.

На виділені народним депутатом України Олександром Кодолою півтори сотні тисяч гривень плануємо придбати для Журавської сільської медамбулаторії загальної практики, сімейної медицини стоматологічну установку та термостат, а для Озерянської лікарської медамбулаторії – бінокулярний мікроскоп.

Варвинську медамбулаторію, створену чотири місяці тому (зав. Лариса Соколова), думаємо забезпечити двома сучасними електрокардіографами.

До того ж, на кошти, виділені нашим земляком, депутатом облради Сергієм Гайдаєм, закупимо на всі ФАПи і амбулаторії тонометри для вимірювання артеріального тиску і глюкометри для вимірювання вмісту глюкози в крові.