ХАЙ РОСТУТЬ ЯЛИНКИ І ДІТИ

img_0314

В наш час все більш актуального значення набувають заходи з покращення стану навколишнього середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів. Адже зелені насадження мають величезне значення в житті людини та найкращим чином впливають на стан довкілля. А от озеленення території школи призначене ще і для навчально-виховних цілей, фізичного розвитку і корисного відпочинку учнів.

Минулого тижня десятикласники Варвинської райгімназії Дмитро Калайда, Дмитро Копа, Єгор Жулай, Олександр Прудяк і Роман Сидоренко та демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході нашої країни Валерій Чаленко, Олександр Литка, Сергій Дзюба і Дмитро Смоляк зібралися на гімназійному подвір’ї, аби прикрасити його саджанцями ялини. А згуртувала їх на добру справу депутат селищної ради Ірина Чаленко, яка повсякчас намагається озеленювати краєвиди рідного селища, робити його ошатнішим. Вона ж домовилася і про посадковий матеріал. Керував роботою заступник директора гімназії Олександр Дегтяренко.

Того дня було прохолодно і вітряно. Та це не завадило дорослим і юнакам дружно зібратися на хороший почин.

img_0292
Робота закипіла одразу, як було дано символічний старт. На ділянці панувала демократична атмосфера – змагання не було, лише підтримка і взаємодопомога. Та все ж більша частина роботи насправді лягла на дужі плечі атовців. Озброївшись лопатами, вони викопували ямки, куди обережно опускали коріння деревця, при цьому жартували: «Що-що, а ями копати ми вміємо. Практику пройшли добрячу на Донбасі. Землі перелопатили там стільки…»

Ці мужні чоловіки своєю працею надихали учнів до роботи, наддавали їм натхнення і ентузіазму. Спільними зусиллями за лічені хвилини всі саджанці були посаджені і политі.

Надіємося, що ці деревця виростуть разом з нашими дітьми і у майбутньому будуть радувати своєю красою майбутніх гімназистів, їх батьків, працівників закладу та мешканців селища.img_0341

Текст і фото
Н. ПАЛЯНИЦІ