03ОЛЕКСАНДР ПОРЯДИНСЬКИЙ – ЛЮДИНА З Х-ФАКТОРОМ!

Минуло два роки, як Олек­сандр виборов перемогу у шоу «Х-фактор» та став наймолодшим пе­реможцем, який самостійно за­робив гроші своїм унікальним го­лосом. Задовольняючи цікавість наших читачів, ми підготували матеріал про Олександра. Як склалося життя співака після шоу, чим він займається нині?

Трохи біографії

Олександр Порядинський народився 4 лютого 1998 року у селі Кухарка Варвинського району Чернігівської області. Та невдовзі сім’я переїхала до с. Гнідинці, де проживає і нині.

Олександр зростав у звичайній багатодітній сільській родині. З дитинства був дуже спокійним, стриманим, скромним та сором’язливим. Завжди допомагав батькам та був їхнім улюбленцем, бо наймолодший серед п’яти братів.

Дуже довго Олександр не роз­кривав свого співочого таланту, хоча завжди відчував, що здатний на більше. Хвилювався, як сприймуть оточуючі його неймовірні здібності.

З 2004-ого до 2013-ого – навчається у середній школі. В її стінах Олександр вже почав відкриватися. Його дивний тенор відкрила хрещена Лідія Іванівна. На проводах свого сина до армії вона вперше почула, як може співати Сашко. Вражена можливостями Олександра, вона сказала, що це його покликання і запропонувала виступати у місцевому клубі. Так почалися перші кроки Олександра до мети.

Перший пісенний досвід Саш­ко набув як соліст ансамблю «Ровесник». Далі були безліч районних та міжнародних конкурсів, де Сашко здобував призові місця, а також участь у програмі «Караоке на майдані» у м. Прилуки.

У 2012 році Сашко закінчує 9 класів та вступає до Ніжинського обласного педагогічного ліцею на факультет „Українська філологія”. В ліцеї він продовжує співати, бере участь у конкурсах, виборюючи нагороди та відзнаки.

В 2016 році Олександр успішно складає іспити і вступає до Харківської державної академії культури.

Людина з Х-фактором

Вперше Олек­сандр По­рядин­сь­кий заявив про себе як артист на шос­тому кастингу четвертого сезону „Х-фактору”, що вийшов на екрани 5 жовтня 2013 року. Він був впевнений, що саме він має той Х-фактор, котрий намагається відшукати журі цього конкурсу. Тоді Сашко виконав пісню «Не плач, тату» Івана Ган­зери, за що от­римав 4 суддів­ських «так» і змусив під­вестися зал, а деякі слухачі не стримували сліз. Йому було лише 15.

Пізніше у тренувальному таборі виконував пісні «Актриса» Валерія Меладзе та «Полковнику никто не пишет» гурту БИ-2, після чого пройшов до наступного етапу та потрапив до категорії «Молодші за 18» під керівництвом Ірини Дубцової.

На третьому етапі «візити до суддів» заспівав у своїй інтерпретації пісню «Заново начать» Віктора Корольова і був обраний до 12-ки найкращих учасників. Усі виступи у прямих ефірах пройшли для співака без номінацій та «битв за життя». Саме його відомий музичний критик Сергій Сосєдов назвав «самородком з народу».

В ніч на 5 січня 2014 року стало відомо про перемогу Олександра у 4-му сезоні шоу.

Досягнення у спорті

Ще з дитинства Олександр любив спорт і займався дзю-до. В його послужному списку чимало перемог на районних та міжнародних турнірах. З 2010 до 2012 року Олександр виборов 7 медалей, серед яких одна золота, 4 срібні та 2 бронзові.

Нині Олек­­сан­др зай­ма­­є­­ться з фіт­­­не­с­-тре­нером та досяг неймовірних результатів – він схуд майже на 70 кг! Він важив більше 150 кг та мав великі проблеми зі здоров`ям. Але неймовірна сила волі, витримка та цілеспрямованість допомогли досягти таких результатів.

Сашко, як ніхто, тепер знає, що здорове харчування та спорт можуть творити дива. Він з радістю ділиться своїми здобутками з друзями і шанувальниками.

Творчість

Наразі Олек­сандр записав три авторські пісні та працює над новими. 3 жовтня 2015-ого до лютого 2016-ого виступав у рамках турне «Такий, як є». У лютому 2016 вирушив містами України із сольною програмою, що має назву, одноіменну з піснею «Відчиняй», котру написав Сашко ще школярем.

Зараз Олек­сандр Поря­дин­­­сь­­кий, співак зі справ­жнім Х-фак­­тором, повністю сконцентрований на кар’єрі та творчому розвитку. Він дуже плідно працює над новими композиціями, готується до випуску першого альбому. Постійно займається вокалом та вчиться грати на фортепіано.

Наразі заплано­вані концерти в Чер­­нігівській та Пол­­­­тавській областях:
7 жовтня – м. Пи­рятин (Полтав­ська обл.), районний будинок культури,
8 жовтня – смт. Куликівка (Чернігів­ська обл.), районний будинок культури,
14 жовтня – м. Бобровиця (Чер­нігів­­ська обл.), районний будинок культури,
23 жовтня – м. Лохвиця (Полтав­сь­ка обл.), районний бу­динок культури,
28 листопада – м. Чернігів, Чер­ні­­гів­­ський академічний театр ім. Шев­­ченка,
1 грудня – м. Прилуки, Театр Брод­ського (Будинок культури).

Більше інформації на офіційному сайті http://poryadinskiy.com та на сторінках в соціальних мережах: Олександр Порядинський.

За повідомленням  творчої команди співака.